Aktuality

Spolehlivý partner pro neobvyklé výzvy: Kontaktujte nás pro řešení.

Máme více jak 20ti leté zkušenosti nejen s běžnými a standardními přepravami, jako jsou RFS a vnitrostátní převozy, ale také s těmi zcela speciálními, které vyžadují kreativitu a odbornost. V naší firmě si proto neklademe limity a rádi se pustíme do jakékoli výzvy, ať už je neobvyklá nebo náročná. Nedávno jsme se pustili do mise, která nás zavedla přímo do centra Prahy, a to na…

Číst dál...

ARROW mobile zvyšuje bezpečnost a kvalitu služeb v rámci pravidelných školení

Říjen 2023 - ARROW mobile úspěšně dokončila další vlnu pravidelného školení zaměstnanců a řidičů v oblasti AETR (Evropská dohoda o pracovním čase řidičů silničních vozidel). Tato iniciativa reflektuje naši trvalou snahu o zlepšení kvality a standardu poskytovaných služeb. Jsme rádi, že naši zaměstnanci jsou dobře vyškoleni a informováni o aktuálních předpisech a bezpečnostních normách, což nám umožňuje udržovat vysoké standardy v našem odvětví.

Číst dál...

Výlet s dětmi z Dětského domova Racek

Říjen 2023 - V rámci dlouhodobé podpory Dětského domova Racek jsme pro děti připravili společný výlet do zábavního parku Krtkův svět. Slunečné počasí a fantastický venkovní zábavní park vytvořily ideální prostředí pro nezapomenutelný den. Rozzářené šťastné oči a úsměvy na tvářích všech přítomných byly tím nejkrásnějším dárkem pro nás všechny. Takové chvíle jsou vždy velmi inspirativní a pomáhají vytvářet pozitivní změny v životech těch, kteří to…

Číst dál...

ARROW mobile rozšiřuje vozový park

Září 2023 - řidiči společnosti ARROW mobile pan a paní Spálenkovi, pan a paní Bokovovi, pan Štalmach a paní Šťastná, pan Krátký a pan Trefil, pan Bušek a pan Lehký, převzali z rukou zástupce Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. klíčky k novým moderním tahačům Mercedes v emisní normě EURO 6.          

Číst dál...

Memorial Josefa a Zdeňka Hlaváčkových - ARROW mobile cup 2023

O víkendu 29 - 30.7.2023 se uskutečnil 38. ročník fotbalového memoriálu Josefa a Zdeňka Hlavačkových, jehož je společnost ARROW mobile dlouholetým generálním partnerem. Celý turnaj se nesl v přátelském duchu fair play. Díky soutěžím, doprovodným programům, občerstvení a slunečnému počasí si každý divák bez ohledu na věk přišel na své. Děkujeme všem za účast.  

Číst dál...

Ohlédnutí za veletrhem Air Cargo Europe 2023

Květen 2023 - i letos jste se mohli opět setkat se zástupci ARROW mobile na největším logistickém a dopravním veletrhu v Evropě v rámci 18. veletrhu Transport logistic v Mnichově. Velmi si ceníme Vašich pozitivních ohlasů, možnosti se s Vámi osobně setkat, tak i navázaní nových kontaktů. Pevně věříme, že jste strávili příjemné chvíle a novinky z kuchyně ARROW mobile Vám pomohou nalézt optimální řešení. V případě otázek jsme Vám…

Číst dál...

Veletrh Air Cargo Europe 2023

ARROW mobile na největším světovém dopravním veletrhu Air Cargo Europe 2023 v termínu 9. – 12. května. Naleznete nás v hale B1 na stánku č.141. V případě zájmu o společnou schůzku kontaktujte prosím Petra Kallu na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Těšíme se na setkání s Vámi na stánku ARROW mobile v Mnichově.  

Číst dál...

Veselé Velikonoce

Vejce pěkně malované, též mazance vypékané, řehtačky a mrskanice i štamprle slivovice, tak se svátky jara slaví, buďte veselí a zdraví!

Číst dál...

Vánoční kamion MAN

Letošní Vánoce rozzářil zlatý kamion společnosti MAN Truck & Bus Czech Republic, který v rámci X-mas tour 2021 zavítal i k nám na letiště Václava Havla. Jako dárek jsme obdrželi klíčky od dalších tří jeho sourozenců pro rozšíření vozového parku ARROW.

Číst dál...

Turnaj ARROW mobile Cup - Memoriál Josefa a Zdeňka Hlaváčkových

O víkendu 25 - 26.7.2020 se uskutečnil jubilejní 35.ročník fotbalového memoriálu Josefa a Zdeňka Hlavačkových, jehož je společnost ARROW mobile dlouholetým generálním partnerem. Celý turnaj se nesl v přátelském duchu fair play. Díky soutěžím, doprovodným programům, občerstvení a slunečnému počasí si každý divák bez ohledu na věk přišel na své. Děkujeme všem za účast a již dnes se těšíme na shledání příští rok.      

Číst dál...

MAN Road Show 2020

Červenec 2020 – na ploše letiště Praha se uskutečnila exluzivní akce Road Show 2020, v rámci turné k představení nové generace tahačů MAN, se zastávkami u vybraných zákazníků. Vedení společnosti a zaměstnanci ARROW mobile tak měli jedinečnou příležitost prohlédnout a vyzkoušet si zcela přepracovaný model tahače TGX 18.510 v nepřehlédnutelném zlatém laku. Produktoví specialisté a prodejci MAN seznámili přítomné s novinkami jak na poli konstrukčních řešení s důrazem…

Číst dál...

Turnaj ARROW mobile Cup - Memoriál Josefa a Zdeňka Hlaváčkových

O červencovém víkendu 2019 se uskutečnil již 34.ročník fotbalového memoriálu Josefa a Zdeňka Hlavačkových, jehož je společnost ARROW mobile dlouholetým generálním partnerem. Celý turnaj se nesl v přátelském duchu fair play. Díky soutěžím, doprovodným programům, občerstvení a slunečnému počasí si každý divák bez ohledu na věk přišel na své. Děkujeme všem za účast a již dnes se těšíme na shledání příští rok.

Číst dál...

Ohlédnutí za veletrhem Air Cargo Europe 2019

Červen 2019 - i letos jste se mohli opět setkat se zástupci ARROW mobile na největším logistickém a dopravním veletrhu v Evropě v rámci 17. veletrhu Transport logistic v Mnichově. Velmi si ceníme Vašich pozitivních ohlasů, možnosti se s Vámi osobně setkat, tak i navázaní nových kontaktů. Pevně věříme, že jste strávili příjemné chvíle a novinky z kuchyně ARROW mobile Vám pomohou nalézt optimální řešení. V případě otázek jsme Vám…

Číst dál...

Účast na představení nového modelu Mercedes Benz v Barceloně

Květen 2019 - zástupce společnosti ARROW mobile přijal pozvání do Barcelony na prezentaci novinky tahače Mercedes Benz Actros. Nový model "intelligent driving experiences Actros" v emisní skupině EURO 6 nabízí řidičům komfortnější zázemí (např. integrovaná zpětná zrcátka formou kamer) i lepší jízdní vlastnosti díky novým inteligentním technologiím. V kombinaci s propojením s centrálou a logistickými procesy přispívá k ještě lepšímu výkonu. Celé soupravy bylo možné…

Číst dál...

Veletrh Air Cargo Europe 2019

ARROW mobile na největším světovém dopravním veletrhu Air Cargo Europe 2019 v termínu 4. – 7. června. Naleznete nás v hale B1 na stánku č.141. V případě zájmu o společnou schůzku kontaktujte prosím Petra Kallu na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Těšíme se na setkání s Vámi na stánku ARROW mobile v Mnichově.  

Číst dál...

ARROW mobile rozšiřuje vozový park

Červen 2018 - řidiči společnosti ARROW mobile pan Vítek Martin a Gil Richard, převzali z rukou zástupce společnosti MAN Česká republika s.r.o. klíčky k novým moderním tahačům MAN v emisní normě EURO 6.      

Číst dál...

ARROW mobile rozšiřuje vozový park

Květen 2018 - řidiči společnosti ARROW mobile pan Vinař Michal a Chládek Luboš, převzali z rukou zástupce Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. klíčky k novým moderním tahačům Mercedes v emisní normě EURO 6.      

Číst dál...

Výlet s dětmi z Dětského domova Racek

V rámci dlouhodobé podpory dětského domova Racek připravili zaměstnanci ARROW mobile pro děti společný výlet na závodní dráhu CMK na Zličíně, která je vybavena moderními elektrickými motokárami. Děkujeme touto cestou profesionálnímu a přátelskému personálu, díky kterému si jízdy všichni náramně užily vč. nejmenších jezdících ve dvousedačkových motokárách s dospělým. Rozzářené šťastné oči a úsměv na tvářích všech přítomných byl tím nejkrásnějším dárkem pro všechny. Na závěr byl…

Číst dál...

ARROW mobile posiluje vozový park

Prosinec 2017 - řidič společnosti ARROW mobile pan Vladimír Lepšík převzal z rukou zástupce MAN Česká republika klíčky k novému 7lm sólu v emisní normě EURO 6. Zároveň touto cestou děkujeme Martinu Šturmovi za příkladnou péči a podporu.

Číst dál...

ARROW otevírá pobočku ve FRA

Říjen 2017 - společnost ARROW mobile v rámci představeného programu AM Project 2020, otevřela další kancelář na letišti Frankfurt am Main. Naše kolegy naleznete na Cargo City Süd v budově 638 C.

Číst dál...

Turnaj ARROW mobile Cup - Memoriál Josefa a Zdeňka Hlaváčkových

O víkendu 29 - 30.7.2017 se uskutečnil již 32.ročník fotbalového memoriálu Josefa a Zdeňka Hlavačkových, jehož je společnost ARROW mobile dlouholetým generálním partnerem. Celý turnaj se nesl v přátelském duchu fair play. Díky soutěžím, doprovodným programům, občerstvení a slunečnému počasí si každý divák bez ohledu na věk přišel na své. Děkujeme všem za účast a již dnes se těšíme na shledání příští rok.

Číst dál...

Ohlédnutí za veletrhem Air Cargo Europe 2017

Květen 2017 - i letos jste se mohli opět setkat se zástupci ARROW mobile na prestižním 16. veletrhu Transport logistic v Mnichově. Velmi si ceníme Vašich pozitivních ohlasů, možnosti se s Vámi osobně setkat tak i navázaní nových kontaktů. Pevně věříme, že jste strávili příjemné chvíle a novinky z kuchyně ARROW mobile Vám pomohou nalézt optimální řešení. V případě otázek jsem tady pro Vás.  

Číst dál...

Extrémní závod Spartan Race Inc.

Reprezentanti ARROW mobile, zastoupeni vedoucím dopravy ing. Jiří Raichlem a řidičem MKD Radkem Pekárkem, se společně s našimi klienty ze společnosti DHL a TNT, zúčastnili v sobotu 29. dubna extrémního překážkového závodu Reebok Spartan Race. Ten odstartoval svou letní sezónu 2017 ve Ski areálu v Koutech nad Desnou. Jednalo se o závod Spartan Super s tratí o délce přes 13km s více jak 25 překážkami v náročném horském terénu Jeseníků,…

Číst dál...

Veletrh Air Cargo Europe 2017

ARROW mobile na největším světovém dopravním veletrhu Air Cargo Europe 2017 v termínu 9. – 12. května. Naleznete nás v hale B1 na stánku č.141. V případě zájmu o společnou schůzku kontaktujte prosím Petra Kallu na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Těšíme se na setkání s Vámi na stánku ARROW mobile v Mnichově.  

Číst dál...

Vánoční přání z DD Racek

Prosinec - v neděli odpoledne jsme překvapili děti z DD Racek během nacvičování vánoční besídky, kdy jsme se rozhodli odměnit autory tří nejkrásnějších vánočních přáníček, které vyhodnotila "porota" z řad zaměstnanců ARROW mobile. Touto cestou děkujeme paní ředitelce, která udržela tajemství před dětmi i kolegyněmi až do našeho setkání. Bylo to tuze obtížné rozhodování, všech 14 přání, které nám děti namalovali, bylo opravdu nádherných. Nakonec…

Číst dál...

Setkání mistrů v Sosnové

Listopad 2016 - v rámci seriálu GPD rally cupu 2016 proběhlo v areálu autodromu v Sosnové předposlední letošní Setkání mistrů. I tentokrát měli možnost naši klienti nahlédnout do zázemí boxů, vytlačit si speciál Fabia R5 z boxu a za odměnu se s Tondou Tlusťákem projet po okruhu v rámci seznamovacích jízd. Přes lehce nepříznivé počasí si nakonec všichni akci náramně užili.

Číst dál...

Návštěva iQLANDIA

Září 2016 - zaměstnanci společnosti ARROW mobile v rámci dlouhodobé podpory Dětského domova Racek připravili pro děti výlet do Liberce s návštěvou největšího Science centra iQLANDIA s více jak čtyřmi stovkami interaktivních exponátů, které děti z dětského domova Racek zábavnou formou seznámili se základními jevy a pojmy z fyziky, chemie, biologie, geografie a dalších přírodních věd. Den plný her a úsměvů se všem moc líbil a již teď…

Číst dál...

Nahlédněte s námi do VIP zóny Barum Rally 2016

U příležitosti konání Barum Czech Rally Zlín 2016 ve dnech 26 - 28.srpna 2016 si společnost ARROW mobile dovoluje co nejsrdečněji pozvat své obchodní klienty k nevšední návštěvě zázemí a VIP zóny Teamu AT Motorsport, jehož je společnost dlouholetým partnerem. Pro opravdové fandy je pak připravena možnost svezení v soutěžním voze Škoda Fabia R5 při oficiálním Shakedownu Barum Rally. V případě zájmu kontaktujte prosím včas…

Číst dál...

Memorial Josefa a Zdeňka Hlaváčkových - ARROW mobile cup 2016

O víkendu 30 - 31.7.2016 se uskutečnil již 31.ročník fotbalového memoriálu Josefa a Zdeňka Hlavačkových, jehož je společnost ARROW mobile dlouholetým generálním partnerem. Celý turnaj se nesl v přátelském duchu fair play. Díky soutěžím, doprovodným programům, občerstvení a slunečnému počasí si každý divák bez ohledu na věk přišel na své. Děkujeme všem za účast a již dnes se těšíme, že v roce 2017 společně oslavíme 32.ročník.  

Číst dál...

ARROW mobile posiluje vozový park

Srpen 2016 - řidič společnosti ARROW mobile pan Václav Kala převzal z rukou zástupce Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. klíčky k novému tahači Mercedes v emisní normě EURO 6. Zároveň touto cestou děkujeme Vladimíru Kalovi z oddělení pro klíčové zákazníky za příkladnou péči a podporu. Zapsal Petr Kalla

Číst dál...

Dětský den na letišti Praha

Květen 2016 - Sky XS spolu s podporou společností ARROW mobile (generální partner), Letiště Praha a Skyport, připravili pro děti v neděli již 3.dětský den plný atrakcí s následnou exkurzí po plochách letiště s možností sledování příletu letadla China Airlines a dalších v blízkosti přistávací dráhy. Snad nejvíce sklidil obdiv funkční zrenovovaný traktor Zetor 25K, který byl po celou akci doslova v obležení. Díky doprovodným…

Číst dál...

Oslava 20 let s ARROW mobile

Květen 2016 - v pátek 27.5 se uskutečnila v areálu hřiště na letišti Václava Havla společná oslava dvou jubilejních výročí ARROW mobile. Pro návštěvníky z řad klientů bylo připraveno bohaté občerstvení, živá hudba, barmanská show a tombola s hlavní cenou 2 letenek dle vlastního výběru od QATAR AIRWAYS. Celá akce se nesla ve velmi pozitivním duchu a i díky počasí se mimořádně vydařila. Z velkého…

Číst dál...

Fotosoutěž o tablet Lenovo Yoga II

V pondělí 16.5. 2016 byla spuštěna fotosoutěž o tablet Lenovo Yoga II. Soutěže se může zúčastnit každý kdo "olajkuje" Facebookovou stránku ARROW mobile a vloží na stránku fotografii našeho kamionu s popiskem "soutěž". Fotografie, která získá do pondělí 13. 6. 2016 13:00 nejvíce lajků vyhrává. Těšíme se na Vaší účast Výhercem se stala Marcela Opatrná ze společnosti Geodis. Gratulujeme !  

Číst dál...

Setkání mistrů na autodromu Sosnová

Listopad 2015 - motorističtí fanoušci z řad klientů si opět přišli na své během čtrnáctého podzimního setkání mistrů v Global Assistance Racing Aréně v Sosnové, kde se na autodromu setkali hvězdy rally, rallycrossu a autokrosu s nejnovějšími automobily WRC, R5 nebo S2000. Nechyběla ani tentokrát možnost svezení v závodním speciálu Škoda Fábia S2000 s vicemistrem Evropy 2010, 2011 Antonínem Tlusťákem. Perličkou pak byla účast legendy světového rallysportu Fina Markku…

Číst dál...

Návštěva Království železnic

Listopad 2015 - zaměstnanci společnosti ARROW mobile v rámci dlouhodobé podpory Dětského domova Racek připravili pro děti výlet do Prahy s návštěvou největšího modelové kolejiště ve střední i východní Evropě s celou řadou doplňkových expozic. A protože hraním a prozkoumáním detailů na panelu všem pořádně vyhládlo, již na nás čekal personál restaurace Výtopna, kde dětem přivezly mašinky objednané pití rovnou na stůl. Všem se den plný úsměvů moc…

Číst dál...

Turnaj ARROW mobile Cup - Memoriál Josefa a Zdeňka Hlaváčkových

O víkendu 25 - 26.7.2015 se uskutečnil jubilejní 30.ročník fotbalového memoriálu Josefa a Zdeňka Hlavačkových, jehož je společnost ARROW mobile dlouholetým generálním partnerem. Celý turnaj se nesl v přátelském duchu fair play. Díky soutěžím, doprovodným programům, občerstvení a slunečnému počasí si každý divák bez ohledu na věk přišel na své. Děkujeme všem za účast a již dnes se těšíme na shledání příští rok.    

Číst dál...

Motoškola s Mirkem Lisým

Červen 2015 - společnost ARROW mobile ve spolupráci s adventure motoškolou MOTO LISÝ připravila pro své obchodní partnery z řad klientů a subdodavatelů celodenní kurz defenzivní jízdy a bezpečného ovládání motocyklu v areálu letiště. O pohodovou náladu se postaral Míra Lisý ( 11x mistr ČR v trialu, třetí místo v seriálu Mistrovství Evropy ) společně se svým teamem, kteří osobním přístupem a umem sklidili zasloužený obdiv všech…

Číst dál...

ARROW mobile posiluje vozový park

Prosinec 2014 - řidiči společnosti ARROW mobile pan Kamil Týml a Josef Oršoš převzali z rukou zástupce Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. klíčky k novým tahačům Mercedes v emisní normě EURO 6. Zároveň touto cestou děkujeme Vladimíru Kalovi z oddělení pro klíčové zákazníky za příkladnou péči a podporu.

Číst dál...

Návštěva veletrhu IAA v Hannoveru

Říjen 2014 - zástupci ARROW mobile navštívili mezinárodní veletrh užitkových vozidel a manipulační techniky v Hannoveru, který letos představil 322 premiér. Detailně se tak seznámili s nejnovějšími technologiemi, novinkami a ubírajícím se trendem v oblasti nákladní dopravy, jenž má za cíl úsporu nákladů, zvýšení efektivity a přidané hodnoty služeb zákazníkům. Jaký progresivní vývoj technika za poslední desetiletí prodělala bylo velmi názorně vidět i v krásné expozici historických vozidel.

Číst dál...

Návštěva řemeslné vesničky Botanicus

Září 2014 - v rámci dlouhodobé podpory Dětského domova Racek, jenž má za cíl kromě finanční podpory formou akcí usnadnit pozdější integraci dětí do společnosti, připravili zaměstnanci společnosti ARROW mobile návštěvu řemeslné vesničky Botanicus v Ostré. Děti si zde za vlastní groše vyzkoušely důmyslné středověké techniky a postupy při výrobě ručního papíru, mýdla nebo mincí, shlédly divadelní představení, ochutnaly vynikající pochutiny a nakoupily drobné dárky. Celá…

Číst dál...

Nahlédněte s námi do VIP zóny Barum Rally 2014

U příležitosti konání Barum Czech Rally Zlín 2014 ve dnech 29-31.srpna 2014 si společnost ARROW mobile dovoluje co nejsrdečněji pozvat své obchodní klienty k nevšední návštěvě zázemí a VIP zóny Teamu AT Motorsport, jehož je společnost dlouholetým partnerem. Pro opravdové fandy je pak připravena možnost svezení v soutěžním voze Škoda Fabia S2000 při oficiálním Shakedownu Barum Rally. V případě zájmu kontaktujte prosím včas Petra Hlaváčka…

Číst dál...

Memorial Josefa a Zdeňka Hlaváčkových - ARROW mobile cup 2014

O víkendu 26 - 27.7.2014 se uskutečnil 29. ročník fotbalového memoriálu Josefa a Zdeňka Hlavačkových, jehož je společnost ARROW mobile dlouholetým generálním partnerem. Celý turnaj se nesl v přátelském duchu fair play. Díky soutěžím, doprovodným programům, občerstvení a slunečnému počasí si každý divák bez ohledu na věk přišel na své. Děkujeme všem za účast a již dnes se těšíme, že v roce 2015 společně oslavíme jubilejní 30.ročník.  

Číst dál...

Poděkování

Červen 2014 - vedení společnosti ARROW mobile poděkovalo řidiči Josefu Uhlíři za spolehlivou a dobře odvedenou práci v období 2008-2014 a popřálo pevné zdraví a pohodu pro nadcházející dny v penzi.

Číst dál...

Zaměstnanci ARROW mobile na školení

Červen 2014 - v rámci zvyšování profesní kvalifikace zaměstanců ARROW mobile proběhlo o víkendu bezpečnostní školení TAPA TSR a školení Regulovaneho agenta RA. Touto cestou zároveň dodatečně děkujeme obsluze statku Lony za velmi profesionální a přatelský přístup, organizaci volnočasových aktivit a vynikající kuchyni vše umocněné příjemným a klidným zázemím celého arealu.  

Číst dál...

ARROW mobile rozšiřuje vozový park

Duben 2014 - řidiči společnosti ARROW mobile pan Babka Jiří a Vyhnal Milan převzali z rukou zástupce MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. klíčky k novým tahačům MAN v emisní normě EURO 6. Zároveň touto cestou děkujeme Martinu Šturmovi z oddělení pro klíčové zákazníky za příkladnou péči a podporu.    

Číst dál...

ARROW mobile podporuje absolventy v rámci projektu EU

Duben 2014 - společnost ARROW mobile se zapojila do projektu "Odborná praxe pro mladé do 30 let v Praze" v rámci operačního programu EU „OP Lidské zdroje a zaměstnanost“. Tento operační program dává příležitost absolventům bez praxe s příslušným vzděláním získat první pracovní zkušenosti.

Číst dál...

Den plný her

Zaměstnanci společnosti ARROW mobile v rámci charitativního projektu připravili pro děti z Dětské domova Racek žonglérské odpoledne plné pozitivní energie a úsměvů, které kejklíř Vojta svým vystoupením vykouzlil na tváři všech zúčastněných. Následovala škola žonglování a hry zakončené slavnostním předáním diplomů a malých cen všem dětem.    

Číst dál...